Apie mus

Esame komanda, Monika ir Elvis, kartu mėgaujamės vestuvių fotografija. Susipažinkime, Monika - pozityvi, estetė, empatė, nuolat rūpinasi kad jaustumėtės kuo maloniau, kad viskas vyktų sklandžiai. Jai nuotakos tampa mūzomis. Monikos "arkliukas" - jausmingi fotosesijos kadrai. Elvis - ekstravertas, aplink kūrį daug juoko. Akimirksniu atpalaiduoja visus galimus susikaustymus ypač vyrams. Elvio "arkliukas" - reportažiniai kadrai, vakarėlio emocijos iš arti.

Esame už kuo natūralesnę Jūsų kūno kalbą, emocijas. To pasiekiame skirtingais būdais, prisitaikome prie poros. Neretai vestuvinė ar priešvestuvinė fotosesija būna poros pirma, kuri kelia nemažai nerimo. Nerimauti nėra dėl ko, mes sukursime atpalaiduojančią atfosferą, patarsime kokie veiksmai ar judesiai leis jums natūraliai judėti ir neslopins emocijų, o kadruose atrodys puikiai.

Fotosesija be rūpesčių. Padėsime parinkti fotosesijos lokacijas tinkančias Jūsų įvaizdžiui. Suderinsime lokacijų rezervacijas.

Tegul Jūsų "ilgai ir laimingai" pavirsta užfiksuota akimirka, į kurią nuolatos galėsite sugrįžti. Siekiame išklausyti Jūsų svajonių šventės viziją ir sukurti prisiminimų albumą, kuris tai atspindės. Pradėkime pokalbį apie Jūsų gražiausią datą metuose.